Yardım
Üyelik Sistemi nedir?
Üyelik sistemi, Hürriyet Dünyası'ndaki tüm sitelere webde, mobilde ve tablette giriş yapmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.
Üyelik sistemi kullanan Hürriyet siteleri hangileridir?
Şu anda Hurriyet.com.tr, Radikal.com.tr, Bigpara.com, Hurriyetaile.com, Mahmure.com, Bebisler.com, Hurriyetkampus.com, Hurriyetdunyası.com, Promosyon.hurriyet.com.tr, Webtv.hurriyet.com.tr, Satıs.hurriyet.com.tr, Aboneweb.hurriyet.com.tr, Sosyal.hurriyet.com.tr ve e-Gazete (web) sitelerimiz üyelik sistemini kullanmaktadır.
Nasıl Üye Olurum?
Üyelik formuna bilgilerinizi girerek ücretsiz bir şekilde sistemimize üye olabilirsiniz. 'Üye Ol' bağlantısına tıklayarak Üyelik Formu'nu eksiksiz bir şekilde doldurun ve 'Devam Et' butonuna basın. Üyelik işlemleriniz sırasında belirttiğiniz e-posta adresinize gelen aktivasyon link'ine tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirin. Hatırlatma: Gönderilen aktivasyon e-postası junk/spam (önemsiz) e-posta kutunuza düşmüş olabilir. Önemsiz posta kutunuzu mutlaka kontrol edin.
Birden Fazla Üyelik Oluşturabilir miyim?
Sistemde farklı e-posta adresleriyle birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Ancak aynı e-posta adresi ile sadece tek bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.
Üye olurken e-postamı nasıl belirlemeliyim?
Üye olurken kullandığınız e-posta adresi, aktif olarak kullandığınız bir adres olmalıdır. Tüm Hürriyet Dünyası sizinle olan iletişimini üye olurken kullandığınız e-posta adresi üzerinden gerçekleştirecektir.
Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?
Şifrenizi unutmanız durumunda HurPASS.com ana sayfasında veya ilgili portalin giriş ekranında bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Yeni şifreniz kayıt olurken ilettiğiniz e-posta adresinize kısa süre içinde gönderilecektir.
E-posta adresimi değiştirebilir miyim?
Evet, kullandığınız e-posta adresini istediğiniz zaman Profilimi Güncelle bölümümüzden değiştirebilirsiniz.
Üyeliğimi sonlandırabilir miyim?
Evet. https://hurpass.com/ adresinden üye girişinizi yapıp, aşağıdaki adımları takip ederek üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.
  • 1. Profil işlemleri alanına gelin,
  • 2. Hesabımı Dondur butonuna tıklayın,
  • 3. Ayrılma nedenlerinizden birini seçtikten sonra “Hesabımın Dondurulmasını Onaylıyorum” butonuna bastığınızda üyeliğiniz sonlandırılacaktır.
Diğer sorularım için ne yapmalıyım?
Her türlü soru, sorun, şikâyet ve öneriniz için okuriletisim@hurriyet.com.tr adresine e-posta atabilir veya 0 850 224 0 222 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı'nı arayabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.